Програма фінансової підтримки КНП "Красноріченська амбулаторія загальної практики сімейної медицини"" на 2020 рік

Дата: 30.09.2020 10:22

Фото без опису

Про затвердження програми фінансової підтримки КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

«КРАСНОРІЧЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ  ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ  МЕДИЦИНИ» Красноріченської  селищної  ради Кремінського району Луганської області (рішення №33/17 від 24.12.2019 р.)

Про внесення  змін  до програми фінансової підтримки КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

«КРАСНОРІЧЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ  ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ  МЕДИЦИНИ» Красноріченської  селищної  ради  Кремінського району Луганської області (рішення №34/96 від 24.02.2020 р.)

«КРАСНОРІЧЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ  ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ  МЕДИЦИНИ» Красноріченської  селищної  ради  Кремінського району Луганської області (рішення №35/3 від 07.04.2020 р.)

«КРАСНОРІЧЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ  ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ  МЕДИЦИНИ» Красноріченської  селищної  ради  Кремінського району Луганської області (рішення №38/14 від 15.06.2020 р.)

«КРАСНОРІЧЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ  ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ  МЕДИЦИНИ» Красноріченської  селищної  ради  Кремінського району Луганської області (рішення №39/12 від 18.08.2020 р.)