Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виділення в натурі на місцевості земельної ділянки (пай) кормові угіддя гр. Кучер Наталі Сергіївні

Дата: 27.11.2019 10:58
Кількість переглядів: 118

 

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА  СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ

 

« 29 »  липня 2019 р.                                                                     № 29 /49

                 смт Красноріченське

 

Про надання дозволу на виділення

в натурі на місцевості земельної

ділянки (пай) кормові угіддя гр.

Кучер Наталі Сергіївні

 

Розглянувши клопотання гр. Кучер Наталі Сергіївни, проживаючої за адресою: смт. Красноріченське вул Богдана Хмельницького буд. 32, про виділення в натурі на місцевості земельної ділянки (пай) кормові угіддя, з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, із земель колишнього КСП «Нива» Кремінського району, керуючись п. к. ст.12 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В  И  Р  І  Ш  И  Л  А:

 

  1. Відмовити у дозволі на виділення гр. Кучер Наталі Сергіївні, проживаючої за адресою: смт. Красноріченське вул Богдана Хмельницького буд. 32, земельну ділянку (кормові угіддя) в рахунок ½ земельної частки (паю), з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, із земель колишнього КСП «Нива», в контурі поля №219, площею – 2,23 га, сертифікат ЛГ № 0097248. В зв’язку з тим що по КСП «Нива» розпочалася процедура розподілу земельних ділянок (паїв) кормових угідь.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

 

 

Селищний голова                                                                 В. ЖУВАКО

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано