ПОРЯДОК ДЕННИЙ 2 СЕСІЇ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ 04.12.2020 р. об 14-00

Дата: 30.11.2020 11:46

2 СЕСІЇ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ

04.12.2020 р.  об  14-00

ДОПОВІДАЧ

1

Про внесення змін до структури до рішення Красноріченської селищної ради № 1/6 від 19.11.2020 року «По внесення змін до структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

2

Про створення  відділу економічного  розвитку та інвестицій Красноріченської селищної ради.

Березін О.О.

3

Про внесення змін до  штатного розпису Красноріченської селищної ради

4

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Бараниківське  сільське  комунальне  господарство»

5

Про внесення  змін  до програми фінансової підтримки КНП «Красноріченська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Красноріченської  селищної  ради  Кремінського району Луганської області

6

Про внесення змін до  бюджету Красноріченської  селищної  ради на 2020рік

7

Про  внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної  громади  смт  Красноріченське на 2020 рік.

8

Про  затвердження звіту оцінки майна.

9

Про затвердження плану діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Красноріченської селищної ради на 2021 рік.

Несмашна Т.І.

10

Про внесення змін до статуту КЗ «Народний дім»

Задирака Н.П.

11

Про припинення контракту директора КП «Бараниківське сільське комунальне господарство»

12

Про призначення директора КП «Бараниківське сільське комунальне господарство»

13

Передачу безкоштовно на баланс КП «Бараниківське сільське комунальне господарство» водогону І черги.

Березін О.О.

14