Дата: 10.12.2020 16:48

Красноріченська селищна рада Кремінського району Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліст ІІ категорії (адміністратор)   Красноріченської селищної ради .

Участь у конкурсі можуть брати громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 6 років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи подавати до Красноріченської селищної ради протягом 30 календарних днів з дня розміщення оголошення на офіційному сайті  (до 10 січня 2020року) Красноріченської селищної ради за адресою: смт Красноріченське,вул. Центральна, 20, приймальня.

Довідки за номером телефону: 0992762178.

V ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ
             знання законів про адміністратора.

1. Сфера дії Закону України «Про адміністративні послуги »(від 6 вересня 2012 року № 5203-VI) (ст.2).
  2. Як потрібно поводитися адміністратору ЦНАПу в нестандартних ситуаціях?
  3. Основні  вимоги  до  регулювання надання адміністративних послуг (ст. 5).
  4. Чи має право адміністратор ЦНАПу відмовити в прийнятті документів від заявника?
  5. Вимоги щодо якості надання адміністративних послуг (ст. 7).
  6. Які загальні  вимоги до зовнішнього вигляду адміністратора ЦНАПу?
  7. Порядок надання адміністративних послуг (ст. 9).
  8. Яка заборона до зовнішнього вигляду адміністратора ЦНАПу?
  9. Основні завдання адміністратора ( п. 4 ст. 13).
  10. Компетентність адміністратора.
  11. Права адміністратора (п. 5 ст. 7).
  12. Правила професійного спілкування адміністратора з відвідувачем.
  13. Що забороняється робити адміністратору на робочому місті
  14. Реєстрація місця проживання особи  (ст. 6).
  15. Вимоги щодо пози та жестів адміністратора під час прийому відвідувачів.
  16. Зняття  з реєстрації місця проживання особи (ст. 7).
  17. Принцип роботи адміністратора із «важкими» відвідувачами, врегулювання конфліктів.
  18. Яким органом  визначається кількість адміністраторів відповідного центру надання
  19. адміністративних послуг?(ст.13.2).
  20. Дії адміністратора при проведенні відео-, фотозйомки процесу надання послуги.
  21. Як здійснюється організація забезпечення надання адміністративних послуг?(ст.14).
  22. Дії адміністратора при відвіданні ЦНАП «особи без визначеного місця проживання».
  23. Яку інформацію містить реєстр адміністративних послуг(ст.16).
  24. Дії адміністратора на випадок пропозицій йому як подяки цукерок, грошей квітів
  25. Повноваження     місцевих     державних     адміністрацій (стаття 119).
  26. Що забезпечує Єдиний державний портал адміністративних послуг ?(ст.17).
  27. Дії адміністратора  при відвіданні ЦНАП особи у стані алкогольного сп’яніння.
  28. Конституційне право на соціальний захист (стаття 46).
  29. Надання супутніх послуг у центрі надання адміністративних послуг?(ст.15).
  30. Дії адміністратора при некоректній поведінці(хуліганстві, дебоші)збоку відвідувача.