Дата: 21.12.2020 09:44

засідання комісії ТЕБ та НС Красноріченської селищної ради

смт. Красноріченське                                                                                            10.12.2020 р.

Присутні члени комісії: Сергій Глущенко, Тетяна Несмашна, Олег Березін, Микола Анголенко, Тетяна Бірюченська, Владислав Сітніков, Євген Головань, Олександр Мирошниченко, Аліна Кременчук, Віктор Зозуля, Галина Глобчаста .

Відсутні члени комісії: Людмила Літвінова, Іван Скорик, Володимир Кашлев, Олена Нікітенко .

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про запобігання поширенню на території Красноріченської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
  2. Про функціонування пунктів обігріву на території Красноріченської селищної ради.

І. Про запобігання поширенню на території Красноріченської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

(Бірюченська Т., Анголенко М.)

Доповідь начальника відділу освіти , культури, молоді та спорту  Красноріченської селищної ради   Бірюченської Тетяни, яка довела до відома членів комісії про ситуацію яка склалася в КЗ «Красноріченський ліцей» та ознайомила з рекомендаціями завідувача СП Рубіжанська міськрайонна філія ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» Павла Кондіна.

СЛУХАЛИ:

Директора  КНП «Красноріченської амбулаторії загальної практики сімейної медицини» Анголенко Миколу, який інформував про статистику захворювання на території ОТГ.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісія вирішила:

1. Перевести на дистанційне навчання учнів 6-а, 6-б та учнів 11 класів КЗ «Красноріченський ліцей» з 10.12.2020 року по 22.12.2020 року.

2. Розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять за допомогою

дистанційних технологій.

3. Відмінити раніш запровадженні додаткові обмежувальні заході в вихідні дні.

Термін: 10.12.2020 р.

ІІ. Про функціонування пунктів обігріву на території Красноріченської селищної ради.

Доповідь заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Березіна Олега, який довів до відома членів комісії про необхідність функціювання пунктів обігріву.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісія вирішила:

1. Забезпечити функціювання цілодобових пунктів обігріву на території Красноріченської селищної ради, у разі зниження температури повітря від -10°С і нижче, із дотриманням протиепідемічних заходів.

2. Визначити місця функціювання пунктів обігріву на території Красноріченської селищної ради:

смт. Красноріченське- приміщення КЗ «Красноріченський ліцей», вул.Верстатобудівників,5;

смт. Красноріченське, приміщення КНП «Красноріченська амбулаторія загальної практики сімейної медицини», вул. Калинова, 1;

с. Бараниківка, приміщення «Бараниківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини», кв.Гагаріна буд. 25;

с. Бараниківка, приміщення сторожової охорони кв.Гагаріна, господарський двір;

с.Невське, приміщення  офісу старости, вул. Яроцького, 15;

с.Новоолександрівка – приміщення старостинського округу, вул. Шкільна, 1д;

с. Макіївка- приміщення офісу старости, вул. Вишнева, 15

Термін: протягом осінньо-зимового періоду 2020-2021 рр.

Оприлюднити рішення комісії на офіційному сайті Красноріченської селищної ради та  довести його до відома всіх виконавчих органів , керівників комунальних закладів, установ Красноріченської селищної ради.

Термін:11.12.2020 р.

Голова комісії                                                 Сергій ГЛУЩЕНКО