Про затвердження проекту землеустрою для ведення особистого селянського господарства гр. Недбайло Тетяні Іванівні

Дата: 28.12.2020 13:48

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

СОРОКОВА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

смт  Красноріченське                                                                                                      №_40/

Про затвердження проекту землеустрою

для ведення особистого

селянського господарства гр.

Недбайло Тетяні Іванівні

Розглянувши заяву № 326 від 14.08.2020 р., щодо затвердження проекту землеустрою, гр. Недбайло Тетяни Іванівни, проживаючої за адресою: смт. Красноріченське, кв. Верстатобудівників, буд.7, кв.2, із земель комунальної власності, загальною площею – 2,0000  га., із цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства, керуючись п. б., ст. 12, ст. 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Красноріченської селищної ради.

В  И  Р  І  Ш   И  Л  А :

1. Затвердити проект землеустрою, гр. Недбайло Тетяни Іванівни, проживаючої за адресою: смт. Красноріченське, кв. Верстатобудівників, буд.7, кв.2, із земель комунальної власності, сільськогосподарського призначення загальною площею – 2,000 га., кадастровий номер (4421680200:14:002:0199), для ведення особистого селянського господарства.
  2. Передати у приватну власність гр Недбайло Тетяні Іванівні, проживаючої за адресою: смт. Красноріченське, кв. Верстатобудівників, буд.7, кв.2, земельну ділянку загальною площею – 2,0000  га., кадастровий номер (4421680200:14:002:0199), для ведення особистого селянського господарства, із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення Красноріченської селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

Селищний голова                                                                           Віталій Жувако