Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для передачі у приватну власність гр. Безлюдько Наталі Сергіївні

Дата: 28.12.2020 14:11

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

СОРОКОВА  СЕСІЯ

ПРОЕКТ

2020року                                                                                              №_40/

смт  Красноріченське

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення

особистого селянського господарства

для передачі у приватну власність гр.

Безлюдько Наталі Сергіївні

Розглянувши заяву № 80 від 07.08.2020 р. гр. Безлюдько Наталі Сергіївни, зареєстрованої за адресою: смт. Красноріченське, вул. Новососнівська, буд. 32, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для передачі у приватну власність, керуючись   п. к. ст.12,116,118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Красноріченської селищної ради.

В  И  Р  І  Ш  И  Л  А:

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Безлюдько Наталі Сергіївні, зареєстрованої за адресою: смт. Красноріченське, вул. Новососнівська, буд. 32, для передачі у приватну власність з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, із земель комунальної власності , за межами населеного пункту, кадастровий номер: 4421680200:15:001:0191 примірною площею - 2,0000 га, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Красноріченській селищній раді.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва.

Селищний голова                                                                                       Віталій Жувако