Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про передачу в оренду без проведення конкурсу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади

Дата: 28.12.2020 14:19
Кількість переглядів: 454

УКРАЇНА
КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
СОРОКОВА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

« 12 » жовтня 2020 р                            №40 /1

 смт Красноріченське

 

Про передачу в оренду без проведення

конкурсу нежитлових приміщень

комунальної власності територіальної громади

 

З метою своєчасного та якісного надання послуг з теплопостачання КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ за адресою смт Красноріченське, кв-л Верстатобудівників, б. 5 враховуючи рішення виконавчого комітету від 09.11.2018 року № 1 «Про погодження тарифу на теплову енергію для бюджетних установ смт. Красноріченське, яку надає ПП Рубіжанський Залізобетон», керуючись ч.5 ст.,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.5 та ст.9 Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Законом України «Про теплопостачання»,

Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати ПП «Рубіжанський залізобетон» в оренду для надання послуг у теплопостачанні для КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, приміщення котельні КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ площею 281,3 м.кв., розміщене за адресою: Луганська область, Кремінський район, смт. Красноріченське, кв. Верстатобудівників, 5. на пільгових умовах, а саме з орендною платою 0,00 гривня в рік, строком на 2 роки 11 місяців.

 

  1. Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради в особі начальника в місячний термін укласти договори оренди.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економічного та соціального розвитку підприємництва, малого і середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології.

 

 

 

              Селищний голова                                            Віталій ЖУВАКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано