Про припинення діяльності юридичної особи КЗ «БАРАНИКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання

Дата: 28.12.2020 14:25

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОКОВА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

«  12»  жовтня 2020 р.                                                            № 40 /3

смт Красноріченське

Про припинення діяльності юридичної особи

КЗ «БАРАНИКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ»

КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ у зв’язку з реорганізацією

шляхом приєднання

З метою оптимізації та упорядкування мережі закладів загальної середньої освіти, на виконання  рішення сесії Красноріченської селищної ради від 24.12.2019 р. № 33/5  «Про реорганізацію шляхом приєднання, пониження ступеню та перейменування КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАРАНИКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ», рішення  сесії Красноріченської селищної ради від 24.12.2019 р. № 33/2  «Про створення  Красноріченського освітнього округу», рішення сесії Красноріченської селищної ради від 18.08.2020 р. № 39/16 «Про зміну найменування закладу освіти Красноріченської селищної ради», з метою забезпечення умов для рівного доступу осіб до якісної освіти, раціонального і ефективного використання наявних ресурсів у галузі освіти, враховуючи тенденції щодо зменшення кількості учнів в населених пунктах   Красноріченської ОТГ

Красноріченська  селищна  рада

В И Р І Ш И Л А :

1. У зв’язку з реорганізацією шляхом   приєднання припинити діяльність юридичної особи КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАРАНИКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 35753043).
  2. Створити комісію з реорганізації  шляхом приєднання у складі згідно з додатком 1 (додається).
  3. Уповноважити директора КЗ «БАРАНИКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ Головчанську Яну Іванівну в установленому порядку протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про прийняття рішення щодо припинення діяльності юридичної особи   і подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідних записів.
  4. Директору КЗ «БАРАНИКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ Головчанській Яні Іванівні забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов’язаних з припиненням діяльності юридичної особи  , відповідно до вимог законодавства.
  5. Директору КЗ «БАРАНИКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ Головчанській Яні Іванівні попередити , за два місяці до припинення діяльності юридичної особи, працівників даного закладу освіти (наказом по закладу під підпис працівників) про можливу зміну істотних умов праці у зв’язку із реорганізацією   КЗ «БАРАНИКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 35753043).
  6. Директору КЗ «БАРАНИКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ Головчанській Я.І. після припинення діяльності юридичної особи підготувати відповідні документи, печатку та кутовий штамп для знищення до відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області.
  7. Визнати КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 35753132) правонаступником прав та обов’язків КЗ «БАРАНИКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ після припинення діяльності юридичної особи.
  8. Директору БАРАНИКІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ Головчанській Я.І. подати в установленому порядку на затвердження відділом  освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області акти приймання-передачі правонаступнику КЗ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
  9. Установити термін для прийняття претензій кредиторів протягом 2-х місяців з дати публікації повідомлення про припинення діяльності юридичної особи у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Красноріченської селищної ради з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Селищний голова                                              Віталій ЖУВАКО