Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад

Дата: 28.12.2020 14:36

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ  КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОКОВА  СЕСІЯ

«12 »   жовтня 2020 р.                                                                № 40/9

смт Красноріченське

Про надання згоди на організацію

співробітництва територіальних громад

Керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 5 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», враховуючи пропозицію селищного голови Віталія ЖУВАКИ щодо ініціювання співробітництва між територіальними громадами, Троїцької селищної ради Коломийчиської сільської ради, Нижньодуванської селищної ради та Красноріченської селищної ради у сфері надання комунальних послуг у формі  спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності – інфраструктурних об’єктів від 17 вересня 2020 року №169   враховуючи рекомендації постійних комісій  Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на організацію співробітництва територіальної громади Красноріченської селищної ради через Красноріченську селищну раду в особі голови Віталія Миколайовича ЖУВАКИ, територіальної громади Коломийчиської сільської ради через Коломийчиську сільську раду в особі голови Надії Василівни ЧУНИХІНОЇ, територіальної громади Нижньодуванської селищної ради через Нижньодуванську селищну раду в особі голови Віталія Миколайовича РОСЛЯКА та територіальну громаду Троїцької селищної ради через Троїцьку селищну раду в особі голови Демида Петровича ПАЛАГНА у сфері надання комунальних послуг у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності інфраструктурних об’єктів.

2. Селищному голові Віталію Миколайовичу ЖУВАКІ до 15 жовтня 2020 року надіслати селищному голові Троїцької селищної ради Демиду Петровичу ПАЛАГНУ, сільській голові Коломийчиської сільської ради Надії Василівні ЧУНИХІНІЙ, селищному голові Нижньодуванської селищної ради Віталію Миколайовичу РОСЛЯКУ пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва та до 15 жовтня 2020 року забезпечити утворення комісії для підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань   економічного та соціального  розвитку підприємництва, малого і середнього бізнесу, комунальної власності та використання природних ресурсів, екології.

Селищний голова                                                                                              Віталій ЖУВАКО