Про надання  в   оренду Офісу №4

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОКОВА СЕСІЯ

08 вересня 2020 р

смт  Красноріченське                                                                       №  40/11

Про надання  в   оренду

Офісу №4

В  зв’язку  з  поданою   заявою  вхідна №02/24-492  від  08.09.2020 р.   Фізичної  особи  підприємця  Цуцкірідзе  Людмили  Анатоліївни  про  надання  в  оренду  офісу №4,  який  розташований    за  адресою  с.Бараниківка.  кв. Гагаріна 3,  керуючись  п.5 ст.60 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»

Красноріченська  селищна    рада

ВИРІШИЛА:

1. Оголосити  аукціон,  за  результатами  якого  буде  укладений  договір  оренди  нерухомого  майна  (офіс №4),  який  розташований  за  адресою  с.Бараниківка.  кв.Гагаріна  б.3
  2. Включити  до  переліку    об’єктів нерухомого майна Красноріченської  територіальної  громади, які підлягають передачі в оренду  (вільні приміщення).
  3. В електроній  торговій  системі  оприлюднити  оголошення  про  проведення  аукціону  у  визначений  законодавством  термін.

1.  Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  з  питань  бюджету  та  фінансів.

Селищни голова                                       Віталій ЖУВАКО