Про затвердження розпорядження селищного голови № 126 від 17 вересня  2020 року «Про  внесення  змін  до  штатного розпису апарату селищної ради та  її виконавчого комітету, комунальних установ на 2020 рік»

Дата: 28.12.2020 14:41

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

СОРОКОВА  СЕСІЯ

«12» жовтня   2020  року                                                                  №40/14

смт  Красноріченське

Про затвердження розпорядження селищного голови

№ 126 від 17 вересня  2020 року «Про  внесення  змін

до  штатного розпису апарату селищної ради та

її виконавчого комітету, комунальних установ на 2020 рік»

У  зв’язку  з  набранням  чинності  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  26  серпня  2020  року  №750  «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери»,  керуючись  пунктами 5 частини 1 статті 26, пунктом 2 статті 64  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”,

Красноріченська  селищна  рада

В И Р І Ш И Л А:

1.  Затвердити розпорядження селищного голови №126 від 17 вересня  2020 року    «Про  внесення  змін  до  штатного розпису апарату селищної ради та   її виконавчого комітету, комунальних установ на 2020 рік».

2. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійно  діючу комісію Красноріченської  селищної  ради  з питань бюджету  та  фінансів.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                                Віталій ЖУВАКО