Про внесення змін в раніше прийняті рішення сесії селищної ради

Дата: 28.12.2020 14:46

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОКОВА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

12 жовтня  2020 року                                                               №  40/19

смт Красноріченське

Про внесення змін в раніше прийняті

рішення сесії селищної ради

Керуючись п.15 статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Красноріченська селищна рада,

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Красноріченської селищної ради від 15.11.2017  №1/2  «Про початок повноважень   Красноріченського селищного голови»,  а саме:

- п.3 викласти в новій редакції: «Присвоїти Красноріченському селищному голові Жувако В.М. 8 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах четвертої категорії посад з 15.11.2017року»

2. Внести зміни до рішення Красноріченської селищної ради від 24.12.2019 року №33/66  «Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Красноріченському селищному голові Жувако Віталію Миколайовичу,  а саме:

- п.1 викласти в новій редакції: «Присвоїти Красноріченському селищному голові Жувако Віталію Миколайовичу 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах четвертої категорії посад з 24.12.2019 року»

3. Бухгалтерії здійснити перерахунок заробітної плати, відпускних, лікарняних за вказаний період

4. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  комісію  з  питань  бюджету  та  фінансів

Селищний голова                                      Віталій ЖУВАКО