Про  внесення  змін  до  Програми фінансової підтримки комунального підприємства  «Бараниківське  сільське  комунальне  господарство»  на  2020 рік

Дата: 28.12.2020 16:38

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМЕ   СКЛИКАННЯ

ДРУГА  СЕСІЯ

«04» грудня  2020  року                                                                  №2/3

Про  внесення  змін  до  Програми

фінансової підтримки комунального

підприємства  «Бараниківське  сільське

комунальне  господарство»  на  2020 рік

Розглянувши  лист  директора  Комунального  підприємства  «Бараниківське  сільське  комунальне господарство»  Головань Є.О.  вхідна №02-24/713 від  02.12.2020р., з метою забезпечення стабільної роботи комунального  підприємства  «Бараниківський сіль комунгосп»   згідно  його функціонального призначення, керуючись ст. 144 Конституції України, ст.ст. 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Красноріченська  селищна  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести  зміни  до  Програми  фінансової  підтримки  комунального  підприємства  «Бараниківське  сільське  комунальне  господарство» на 2020 рік, що надає послуги на ринку житлово-комунальних послуг з водопостачання на території  Красноріченської  територіальної  громади, а саме напрями діяльності (підпрограма) завдання та заходи Комунального  підприємства  «Бараниківське  сільське  комунальне  господарство»  викласти в новій редакції (додається).

2. Виконавчому  комітету  селищної  ради  при  коригуванні  бюджету  смт.Красноріченське  на  2020  рік  передбачити  бюджетні  асигнування  на  реалізацію  заходів  Програми.

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  з  питань  бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                             Сергій  ГЛУЩЕНКО