Дата: 28.12.2020 16:41

ДРУГА СЕСІЯ

«04»  грудня 2020 р.                                                      № 2/4

смт Красноріченське

Про внесення  змін  до програми фінансової підтримки

КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

«КРАСНОРІЧЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ

ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ

МЕДИЦИНИ» Красноріченської  селищної  ради

Кремінського району Луганської області

В  зв’язку  з  перерозподілом  видатків,   керуючись ст.ст. 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

Красноріченська  селищна  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести  зміни  до  Програми  фінансової  підтримки  КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРАСНОРІЧЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ  ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ  МЕДИЦИНИ» Красноріченської  селищної  ради  Кремінського району Луганської області» на 2020 рік,  а саме обсяг фінансування (підпрограма) завдання та заходи  КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРАСНОРІЧЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ  ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ  МЕДИЦИНИ»  викласти в новій редакції (додається).

2. Виконавчому  комітету  селищної  ради  при  коригуванні  бюджету  смт.Красноріченське  на  2020  рік  передбачити  бюджетні  асигнування  на  реалізацію  заходів  Програми.

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  з  питань  бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                        Сергій  ГЛУЩЕНКО