Про затвердження звіту оцінки майна об’єкта комунальної власності

Дата: 28.12.2020 16:45

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМЕ   СКЛИКАННЯ

ДРУГА  СЕСІЯ

«04» грудня  2020  року                                                                  №2/7

Про затвердження звіту

оцінки майна об’єкта

комунальної власності

Керуючись ст. ст. 26, 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 року №1891 «Про затвердження методики оцінки майна»,  відповідно до  рішення  Красноріченської  селищної  ради  сьомого  скликання №39/11  від  18.08.2020  р., а також з метою встановлення  орендної  плати  за  користування  комунальним  майном

Красноріченська  селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звіти про оцінку майна, що належить до комунальної власності Красноріченської  територіальної  громади, а саме: - виготовлений ТОВ  «АНТЕЙ  ІНВЕСТ  ГРУП»  сертифікат  суб’єкта  оціночної  діяльності  №865/19  від  12.11.2019 р.  на нежитлове приміщення, загальною площею 108,0 м2 , що розташоване за адресою: кв.Гагаріна,  3/3, с. Бараниківка, Кремінського  району, Луганської  області у сумі 58 900,00 грн. (п’ятдесят  вісім  тисяч  дев’ятсот  грн 00 коп) без урахування ПДВ.

2. Головному  спеціалісту  Красноріченської  селищної  ради    (Літвіновій  Л.Л.) провести розрахунок орендної  плати  за  користування  комунальним  майном  , площею 108,0 м2 , що розташоване за адресою: кв.Гагаріна,  3/3, с. Бараниківка, Кремінського  району, Луганської  області для  поновлення  терміну  договору  з  ПАТ  «Укртелеком».

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  з  питань  бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                             Сергій  ГЛУЩЕНКО