Про передачу майна з балансу Красноріченської  селищної ради на баланс КП «Бараниківське  сількомунгосп»

Дата: 28.12.2020 16:48

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМЕ   СКЛИКАННЯ

ДРУГА  СЕСІЯ

«04» грудня  2020  року                                                                  №2/10

Про передачу майна з балансу
Красноріченської  селищної ради на
баланс КП «Бараниківське  сількомунгосп»

В  зв’язку  з  закінчення  робіт  з  реконструкції  водопроводу  по  вулиці  Шкільна,  Садова,  провулку  Перемоги,  Новий, Поштовий  в с.Бараниківка  Кремінського  району  Луганської  області  (І  черга), з метою належного утримання та своєчасного обслуговування комунальних об’єктів, враховуючи Наказ Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №11 (із змінами внесеними наказом Мінфіну від 25.09.2015 №840) «Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору» розділ У1, положення статті 78 Господарського кодексу України, керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Красноріченська  селищна   рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безкоштовно  з балансу Красноріченської селищної  ради  на баланс Комунального  підприємства  «Бараниківське  сільське  комунальне  господарство» :
  •  Фактичних  витрат  та  фізичних  об’ємів  по  об’єкту: Реконструкція  водопроводу  по  вулиці  Шкільна,  Садова,  провулку  Перемоги,  Новий, Поштовий  в с.Бараниківка  Кремінського  району  Луганської  області  (І  черга) на суму   987 316,72 грн.  (Дев’ятсот  вісімдесят  сім  тисяч  триста  шістнадцять  грн.  72  коп.)
  1. Затвердити  акт  безкоштовного  прийому-передачі  фактичних  витрат  та  фізичних  об’ємів  по  об’єкту: Реконструкція  водопроводу  по  вулиці  Шкільна,  Садова,  провулку  Перемоги,  Новий, Поштовий  в с.Бараниківка  Кремінського  району  Луганської  області        (І  черга) на суму    987 316,72 грн.  між   Красноріченською  селищною  радою  та  Комунальним  підприємством  «Бараниківське  сільське  комунальне  господарство»
  1. Головному  спеціалісту  Красноріченської  селищної  ради  (Літвіновій  Л.Л.)   внести  всі необхідні  зміни  до  бухгалтерських документів згідно чинного законодавства.

4. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  з  питань  бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                         Сергій  ГЛУЩЕНКО