Про затвердження плану діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Красноріченської селищної ради на  2021 рік

Дата: 28.12.2020 16:54

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

04 грудня_2020 року                                                                                  № 2/13

смт. Красноріченське

Про затвердження плану діяльності з
підготовки та відстеження регуляторних актів
Красноріченської селищної ради
на  2021 рік

Відповідно до ст. 7, ст. 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003 року, з метою забезпечення прозорості у сфері господарської діяльності в частині планування, підготовки проектів регуляторних актів, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна  рада ,

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Перелік поточних та перспективних планів підготовки проектів регуляторних актів Красноріченської  селищної  ради  на  2021  рік (Додаток 1).

2. Затвердити План – графік проведення  заходів  з  відстеження  результативності  прийнятих  Красноріченською  селищною  радою  регуляторних  актів на  2021  рік (Додаток 2)

3. Виконавчому комітету Красноріченської селищної ради забезпечити оприлюднення даного рішення, шляхом друкування в засобах масової інформації та на офіційній сторінці Красноріченської  селищної ради в мережі Інтернет, протягом десяти днів після його затвердження.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності  та етики, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти культури і спорту.

Красноріченський селищний голова                                  Сергій ГЛУЩЕНКО