Про перепланування коштів відділу освіти, культури, молоді та спорту Красноріченської селищної ради для оплати послуг інших енергоносіїв КЗ ЗДО (ЯСЛА-САДОК) «ПРОЛІСОК»

Дата: 29.12.2020 09:29

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ДРУГА  СЕСІЯ

« 04 »  грудня 2020 р.                                                             № 2/19

смт Красноріченське

Про перепланування коштів

відділу освіти, культури,

молоді та спорту

Красноріченської селищної ради

для оплати послуг інших енергоносіїв

КЗ ЗДО (ЯСЛА-САДОК) «ПРОЛІСОК»

З метою ефективної роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради, закладів освіти, керуючись Законом України «Про освіту», Законом України «Про дошкільну освіту», статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, сесія Красноріченської селищної ради

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити централізованій бухгалтерії відділу ОКМС ВК КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СР перепланувати кошти з КЗ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ з КЕКВ 2275 у сумі 19000 грн на КЕКВ 2275 КЗ ЗДО (ЯСЛА-САДОК) «ПРОЛІСОК» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ для оплати послуг інших енергоносіїв (закупівля дров для опалення).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я,освіти, культури і спорту та комісії з питань бюджету та фінансів.

Селищний голова                              Сергій ГЛУЩЕНКО