Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) з метою виділення в натурі ( на місцевості) із земель колишнього КСП «Залиман» гр. --------------------------------

Дата: 29.12.2020 10:38
Кількість переглядів: 320

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ДРУГА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

04 грудня 2020 року                                                                                           №2/47

смт  Красноріченське

 

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

організації території земельних часток (паїв)

з метою виділення в натурі ( на місцевості)

із земель колишнього КСП «Залиман»

гр. --------------------------------

 

          Розглянувши заяву вх.№ 561 від 23.11.2020 року гр. --------------------------------, зареєстрованої за адресою: м. Кремінна, вул. Басейна, буд. ---, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) із земель колишнього КСП «Залиман», з метою виділення в натурі ( на місцевості), керуючись п. к. ст.12,116,118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В  И  Р  І  Ш  И  Л  А:

 

  1. Надати дозвіл гр. --------------------------------, зареєстрованої за адресою: м. Кремінна, вул. Басейна, буд. ---, на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельних часток ( паїв) з метою виділення в натурі ( на місцевості), на залишкову вартість сертифікату серії ЛГ № 0097011, із земель колишнього КСП «Залиман», які розташовані за межами населених пунктів Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Бажане місце розташування: контури № 252, 253, згідно проекту роздержавлення і приватизації колишнього КСП «Залиман» Кремінського району.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань                        агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки .

 

 

 

 

Селищний голова                                                                  Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано