Про передачу в приватну власність земельних ділянок (паїв) виділених в натурі (на місцевості), багаторічних насаджень, власникам сертифікатів із земель колишнього КСП «Роздольне».

Дата: 30.12.2020 08:19

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ДРУГА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

04 грудня 2020 року                                                                                             №2/114

смт Красноріченське

Про передачу в приватну власність

земельних ділянок (паїв) виділених

в натурі (на місцевості), багаторічних

насаджень, власникам сертифікатів

із земель колишнього КСП «Роздольне».

Розглянувши заяву секретаря зборів Становихіної Ірини Олександрівни вхідна № 493 від 26.10.2020 року про розподіл земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) (пасовищ природних) власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай) із земель колишнього КСП «Роздольне», керуючись, ст., 12, 122, Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 4 ст. 9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості)» земельних часток (паїв), Красноріченська селищна рада

В  И  Р  І  Ш   И  Л  А :

1. Передати в приватну власність земельні ділянки (паї) які виділені в натурі та зареєстровані в Державному земельному кадастрі (пасовища природні), власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай) із земель колишнього КСП «Роздольне» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, відповідно до списку (Додаток 1)
  2. Надати дозвіл власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай) відповідно до списку (Додаток 1) на реєстрацію права власності на земельні ділянки, (пасовища природні).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                                              Сергій ГЛУЩЕНКО