Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення єдиним масивом

Дата: 30.12.2020 08:42

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

ТРЕТЯ  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

09 грудня 2020року                                                                                              № 3/7

смт  Красноріченське

Про затвердження технічної

документації із землеустрою

щодо інвентаризації земель

сільськогосподарського призначення

єдиним масивом

Розглянувши технічну документацію із землеустрою, щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення єдиним масивом, (солончаки), із земель колишнього КСП «Октябрь», загальною площею – 44,5000 га., із цільовим призначенням: 01.13 Для іншого сільськогосподарського призначення, керуючись п. б., ст. 12, ст. 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Красноріченської селищної ради

В  И  Р  І  Ш   И  Л  А :

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення єдиним масивом, (солончаки), із земель колишнього КСП «Октябрь», загальною площею – 44,5000  га., кадастровий номер (4421684100:07:003:0085, за межами населеного пункту, із цільовим призначенням: 013 Для іншого сільськогосподарського призначення, яка за даними державного земельного кадастру враховується до Новоолександрівського старостинського округу на території Красноріченської об’єднаної територіальної громади.
  2. Провести державну реєстрацію за Територіальною громадою смт. Красноріченське в особі Красноріченської селищної ради права комунальної власності на земельну ділянку загальною площею – 44,5000  га., кадастровий номер (4421684100:07:003:0085, за межами населеного пункту, із цільовим призначенням: 01.13 Для іншого сільськогосподарського призначення, яка за даними державного земельного кадастру враховується до Новоолександрівського старостинського округу на території Красноріченської об’єднаної територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

Селищний голова                                                             Сергій ГЛУЩЕНКО