Про порядок виконання бюджетів Макеївської сільської ради Кремінського району Луганської області, Нововодянської сільської ради та Невської сільської ради Кремінського району Луганської області до завершення  бюджетного періоду

Дата: 30.12.2020 08:44

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ІV сесія VІII скликання

16 грудня 2020 року

смт. Красноріченське                                                                                               № 4/1

Про порядок виконання бюджетів

Макеївської сільської ради Кремінського

району Луганської області, Нововодянської

сільської ради та Невської сільської ради

Кремінського району Луганської області

до завершення  бюджетного періоду

Керуючись Законом України від 17.11.2020 р. № 1009-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», ст. 25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» п.3 ч. 2 ст. 22 Бюджетного кодексу України,  Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Під час проведення реорганізації органів місцевого самоврядування територіальних громад, що об’єдналися, повноваження з управління справами таких юридичних осіб здійснює Красноріченський селищний голова, обраний сформованою територіальною громадою на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
  2. Відповідно до порядку відкриття і закриття рахунків у національній валюті в органах Державного казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.06.2012 р. № 758, надати право першого та другого підписів на платіжних, розрахункових, інших фінансових та розпорядчих документах на здійснення операцій за рахунками, відкритими в територіальних органах Державної казначейської служби України:
    1. По Макеївській сільській раді Кремінського району Луганської області надати право першого підпису голові комісії з реоганізації, Красноріченському селищному голові ГЛУЩЕНКУ Сергію Анатолійовичу , право другого підпису  члену комісії з реорганізації, головному бухгалтеру Макеївської сільської ради Кремінського району Луганської області ВОЛКОВІЙ Вірі Василівні;
    2. По Невській сільській раді Кремінського району Луганської області надати право першого підпису голові комісії з реоганізації, Красноріченському селищному голові ГЛУЩЕНКУ Сергію Анатолійовичу , право другого підпису  члену комісії з реорганізації, головному бухгалтеру Невської сільської ради  Кремінського району Луганської області ШАРУН Дарині  Юріївні;
    3. По Нововодянській сільській раді надати право першого підпису голові комісії з реоганізації, Красноріченському селищному голові ГЛУЩЕНКУ Сергію Анатолійовичу , право другого підпису  члену комісії з реорганізації, спеціалісту ІІ категорії  Новодянської сільської ради  КОЛОМАЙКО Ользі Михайлівні.

1. Головним бухгалтерам Макеївської сільської ради Кремінського району Луганської області та Невської сільської ради Кремінського району Луганської області, спеціалісту ІІ категорії  Новодянської сільської ради підготувати та надати, в установленому законодавством порядку, до органів Державної казначейської служби України картки зі зразками підписів та інші необхідні документи, передбачені наказом Міністерства фінансів України № 758 від 22.06.2012р. «Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України».
  2. Бюджети розформованих територіальних громад виконуються окремо до закінчення бюджетного періоду, з врахуванням таких особливостей:
    1. Красноріченська селищна рада Кремінського району Луганської області може вносити зміни до рішень про місцеві бюджети , прийняті радами, що припиняються.
    2. До завершення періоду окремого виконання бюджетів функції головних розпорядників бюджетних коштів розформованих територіальних громад продовжують здійснювати відповідні бюджетні установи в особі Красноріченського селищного голови, обраного сформованою громадою.
    3. До завершення періоду окремого виконання бюджетів функції фінансових органів територіальних громад здійснює Красноріченський селищний голова, обраний сформованою територіальною громадою.
    4. Залишки коштів, які утворилися на кінець бюджетного періоду на рахунках бюджетів розформованих територіальних громад, перераховуються до бюджету Красноріченської селищної ради на підставі платіжних доручень за підписом осіб, уповноважених даним рішенням на такі функції.
  3. Уповноважити головних бухгалтерів Макеївської сільської ради Кремінського району Луганської області та Невської сільської ради Кремінського району Луганської області, спеціаліста ІІ категорії Новодянської сільської ради здійснювати підготовку податкової, статистичної, фінансової та бюджетної звітності відповідних територіальних громад.
  4. Рішення Красноріченської селищної ради № 3/1 від 09.12.2020 року «Про порядок виконання бюджетів Макеївської сільської ради, Нововодянської сільської ради та Невської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2020 року»  вважати таким що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету,  фінансів, соціально - економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства.

КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                  Сергій ГЛУЩЕНКО