Про створення  юридичної  особи  публічного  права  «ФІНАНСОВИЙ  ВІДДІЛ  КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ»

Дата: 30.12.2020 08:48

КРАСНОРІЧНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

СОРОК  ПЕРША СЕСІЯ

10  листопада  2020 року             смт Красноріченське           № 41/2

Про створення  юридичної  особи

публічного  права  «ФІНАНСОВИЙ  ВІДДІЛ

КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ»

Відповідно до  Бюджетного  кодексу  України,  Цивільного  кодексу  України,  Господарського  кодексу  України,  законів  України  «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  «Про  державну  реєстрацію  юридичних  осіб, фізичних  осіб-підприємців  та  громадських  формувань»,  керуючись  п.6  ст.26, п.4 ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з  метою  реалізації  державної  бюджетної  політики  на  території  Красноріченської  територіальної  громади,

Красноріченська  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити виконавчий  орган  ради  -  ФІНАНСОВИЙ  ВІДДІЛ    КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ  у  статусі  юридичної особи публічного  права.
  2. Затвердити Положення про ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ  КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ,  що додається.
  3. Керівнику ФІНАНСОВОГО  ВІДДІЛУ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ    здійснити заходи щодо  державної реєстрації юридичної особи  публічного  права – ФІНАНСОВОГО  ВІДДІЛУ  КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ.
  4. Уповноважити  керівника  ФІНАНСОВОГО  ВІДДІЛУ  КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ  на  підписання  Положення  про  ФІНАНСОВИЙ  ВІДДІЛ  КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ  від  імені  засновника  при  проведені  державної  реєстрації  новоствореної  юридичної  особи.
  5. Затвердити зразок печатки та штампу ФІНАНСОВОГО  ВІДДІЛУ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ,  що  додається.
  6. Красноріченській  селищній  раді  забезпечити  виготовлення  печатки,  штампів  для  ФІНАНСОВОГО  ВІДДІЛУ  КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ,  після  його  реєстрації.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Красноріченської селищної ради з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                                             Віталій  ЖУВАКО