Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про присвоєння  поштової адреси об’єкту нерухомого майна комунальної власності – приміщення КНС- І (каналізаційна насосна станція  - І підйом)

Дата: 30.12.2020 13:09
Кількість переглядів: 116

У К Р А Ї Н А

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

« 10 » грудня 2020 року

смт Красноріченське                                                                                                     № 6

 

Про присвоєння  поштової

адреси об’єкту нерухомого майна

комунальної власності –

приміщення КНС- І (каналізаційна

насосна станція  - І підйом)

 

  Розглянувши службову записку заступника селищної голови з питань діяльності виконавчих органів ради стосовно необхідності присвоєння поштової адреси КНС –І (каналізаційна насосна станція – І підйом) , з метою впорядкування адресної системи,  відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку використання даних Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Державного реєстру іпотек та Державного реєстру обтяжень рухомого майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14.12.2012 року за № 1844/8, Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, затвердженого наказом Держбуду України від 24.05.2001р. № 127, Інструкції щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об’єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 18.06.2007 р. №55, абз.5 п.12 ч.1 Постанови Верховної Ради України №807-ІX від 17.02.2020 року «Про утворення та ліквідацію районів», керуючись ст.ст. 31,40,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Красноріченської селищної ради

 

                                                          В И Р І Ш И В:

  1. Присвоїти адресу об’єкту нерухомого майна комунальної власності – приміщення КНС –І (каналізаційна насосна станція – І підйом):

Луганська область,

Сватівський район,

смт Красноріченське,

кв-л Верстатобудівників, буд.5б

  1. Рекомендувати власнику внести відомості про майно в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Т. Несмашну.

 

 

              Селищний голова                                                             Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано