Про організацію та проведення у січні-березні 2021 року приписки  юнаків 2004 року народження, які проживають на території селищної ради до призовної дільниці

Дата: 30.12.2020 13:12

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

10 грудня 2020 року

смт  Красноріченське                                                                                                       № 11

Про організацію та проведення у січні-березні 2021 року

приписки  юнаків 2004 року народження, які проживають

на території селищної ради до призовної дільниці

У відповідності до Закону України  «Про військовий обов’язок і військову службу», на виконання розпорядження голови Кремінської районної державної адміністрації № 665 від 04.12.2020 р., згідно графіку затвердженого Рубіжансько-Кремінського ОМТЦК та СП, керуючись ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконавчий комітет  Красноріченської селищної  ради

ВИРІШИВ:

1.Відповідальним за військовий облік військовозобов’язаних і призовників Галині ЛОМАЦІ, Ірині СТАНОВИХІНІЙ, Олені ДАВИДЕНКО:

1.1. забезпечити контроль за підготовкою особових справ призовників, проходження ними комісії з питань приписки, за виконанням призовниками рішень комісії з питань приписки;

1.2 забезпечити 100 % оповіщення юнаків які підлягають приписці.

2. Відповідальним за підготовку особових справ призовників для проходження комісії з питань приписки призначити секретаря КЗ  «Красноріченський ліцей».

3. Оповіщення про явку на комісію з питань приписки здійснити у відповідності до вимог наказу військового комісара:

шляхом доведення наказу військового комісара до населення;

вручення персональних повісток.

Персональні повістки вручати із залученням членів виконавчого комітету, депутатів селищної ради та дільничним інспектором Кремінського ВП ГУНП.

4.Для для забезпечення організованого і якісного проведення приписки громадян до призовних дільниць необхідно:

виділити канцелярські приладдя у відповідності до розрахунку;

доставку призовників до призовної дільниці здійснити згідно графіка Р-К ОВТЦК та СП  централізовано шкільним автобусом за погодженням з відділом освіти, культури, молоді та спорту  Красноріченської селищної ради.

5.Заходи щодо розшуку та доставки призовників, які ухиляються від проходження приписки до призовної дільниці здійснювати у взаємодії з військовим комісаріатом із залученням членів виконавчого комітету, депутатів селищної ради, інспектором ВП ГУНП.

6.Директору КЗ «Красноріченський ліцей»:

юнаків, які підлягають приписці направити до призовної дільниці під супроводом викладача предмету захист Вітчизни та  медичної сестри ліцею;

після проходження  медичної комісії внести зміни до листка здоров’я учнів у класних журналах про стан їх здоров’я;

у термін проведення приписки юнаків до призовної дільниці провести: контрольні заняття з фізичної, стройової підготовки та з вивчення правил військового обліку.

7.За результатами приписки громадян до призовної дільниці до 01.04.2021 року заслухати відповідальних  за військовий облік  спеціаліста ІІ категорії  Галину ЛОМАКУ, спеціаліста ІІ категорії Олену ДАВИДЕНКО, інспектора з військового обліку Ірину СТАНОВИХІНУ.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на Красноріченського селищного голову.

Красноріченський селищний голова                                    Сергій ГЛУЩЕНКО