Про затвердження списку дітей вразливих категорій на новорічні подарунки у 2020 році

Дата: 30.12.2020 13:13

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

10 грудня 2020 року

смт Красноріченське                                                                                     № 26

Про затвердження списку дітей вразливих

категорій на новорічні подарунки у 2020 році

Розглянувши клопотання відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради вх. № 02-24/751 від 09.12.2020 року, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Красноріченської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити список дітей вразливих категорій на новорічні подарунки у 2020 році (243 дитини), наданих КУ «Центр надання соціальних послуг Красноріченської селищної ради» Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області.
  2. Централізованій бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради (Кучеренко О.А.)здійснити розрахунки та закупівлю новорічних подарунків згідно затвердженого списку дітей вразливих категорій на суму 45 700,00 грн.
  3. Відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради забезпечити видачу новорічних подарунків дітям вразливих категорій згідно затвердженого списку під підпис батьків або опікунів.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради.

Селищний голова                                  Сергій ГЛУЩЕНКО