Про створення координаційної ради з питань сімейної, гендерної, демографічної політики, попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми при Красноріченській селищній раді

Дата: 30.12.2020 13:19

Красноріченська селищна рада

Кремінського району Луганської області

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ № 17

10 грудня 2020 року

смт Красноріченське

Про створення координаційної ради з питань сімейної,

гендерної, демографічної політики, попередження

насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми

при Красноріченській селищній раді

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,постановою Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2007 року N 1087 "Про консультативно-дорадчі органи з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми", з метою координації зусиль стосовно створення соціальних та економічних умов для належного функціонування та розвитку сім'ї як основи суспільства, утвердження духовно і фізично здорової, матеріально спроможної, соціально благополучної сім'ї, забезпечення виконання сім'єю основних її функцій, а також утвердження рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та реалізації їх як основних прав людини:

В И Р І Ш И В:

1. Створити координаційну раду з питань сімейної, гендерної, демографічної політики, попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми при Красноріченській селищній раді та затвердити її у складі

Голова комісії: БЕРЕЗІН Олег – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

Заступник голови комісії : БЕЗЛЮДЬКО Ірина – начальник  Служби у справах  дітей Красноріченської селищної ради.

Секретар комісії : НЕДБАЙЛО Ольга - начальник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр надання соціальних послуг».

Члени комісії:

НЕСМАШНА  Тетяна – секретар селищної ради;

ТОПЧІЙ Наталя  - спеціаліст ІІ категорії,юрисконсульт;

ОРИДОРОГА Галина – директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Красноріченської селищної ради;

САВЧЕНКО Надія – голова громадської організації «Красноріченська Надія»;

ДЕМ’ЯНОВА Юлія – заступник голови ініціативної групи  «Молодіжна рада» Красноріченської селищної ради;

БІРЮЧЕНСЬКА Тетяна – начальник відділу освіти,культури,молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради;

МЕТЬОЛКІНА Дарина – фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Красноріченської селищної ради;

НАГОРЯНСЬКА Світлана – старша медична сестра КНП «Красноріченська АЗПСМ» Красноріченської селищної ради.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Красноріченського селищного голову.

Селищний голова                                                              Сергій ГЛУЩЕНКО