Про затвердження Пограми соціально- економічного розвитку   Красноріченської селищної ради територіальної громади на 2021  рік

Дата: 09.02.2021 08:45

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

П’ЯТА   СЕСІЯ

24    грудня     2020 року

смт.  Красноріченське                                                                               № 5/2

Про затвердження Пограми соціально-

економічного розвитку   Красноріченської

селищної ради територіальної громади на 2021  рік

Заслухавши інформацію Красноріченського селищного голови ГЛУЩЕНКА С. «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Красноріченської селищної ради територіальної громади на 2021рік», керуючись ст..59, п.п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія   Красноріченської селищної ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму соціально- економічного розвитку  Красноріченської селищної ради  територіальної громади на  2021   рік (Додається) .

1. Надати право голові Красноріченської селищної ради протягом бюджетного року здійснювати своїм розпорядженням з подальшим затвердженням на сесіях селищної ради уточнення переліку інвестиційних проектів та заходів щодо забезпечення виконання завдань «Програми соціально – економічного  розвитку Красноріченської селищної ради територіальної громади на 2021 рік» з внесенням відповідних змін до рішення селищної ради.

1. Контроль за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну   комісію з  питань  бюджету ,  фінансів, соціально - економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства .

Селищний голова                                                                               Сергій ГЛУЩЕНКО