Про внесення  змін  до штатного розпису Комунального підприємства  «Бараниківське  сільське  комунальне господарство»

Дата: 09.02.2021 08:51

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

П’ЯТА  СЕСІЯ

«24» грудня   2020 року

смт Красноріченське                                                                  №__5/6

Про внесення  змін  до штатного

розпису Комунального підприємства

«Бараниківське  сільське  комунальне господарство»

Розглянувши   лист директора  КП «Бараниківське СКГ» від 21.12.2020 року № 93  про внесення  змін до   штатного  розпису  комунального підприємства «Бараниківське   сільське комунальне господарство» з 22 лютого 2021 року , відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України» , керуючись  ст.ст.25, 26    Закону України  «Про місцеве самоврядування  в Україні»

Красноріченська  селищна  рада

в и р і ш и л а:

1.Внести зміни до штатного  розпису   Комунального підприємства

«Бараниківське  сільське  комунальне господарство» в  частині  робітників залучених до технологічного  процесу  централізованого  водопостачання ,

затвердивши  кількість   штатних одиниць - 3 ,  з  місячним  фондом заробітної плати  15631,00 грн.  з 22 лютого  2021 року,  згідно з додатком  1  до цього рішення.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з питань  бюджету, фінансів,соціально економічного розвитку, малого  і  середнього  бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                               Сергій ГЛУЩЕНКО