Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про передачу коштів на  виконання  власних  повноважень  на розвиток та підтримку надання медичної  допомоги на вторинному  рівні у Кремінському районі

Дата: 09.02.2021 09:23
Кількість переглядів: 264

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

П’ЯТА  СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 «24» грудня  2020 року                                                       №5/12

смт Красноріченське

 

Про передачу коштів на  виконання 

власних  повноважень  на розвиток та

підтримку надання медичної  допомоги

на вторинному  рівні у Кремінському районі

 

            Заслухавши  інформацію  селищного  голови,  щодо  утримання  КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМІНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ КРЕМІНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»  у  2021  році  з  передачею  коштів  до  бюджету  Кремінської  міської  територіальної  громади  у  вигляді  цільової  субвенції,  відповідно  до ст. 93 та ст.101 Бюджетного кодексу України, керуючись п. 27 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Красноріченська  селищна   рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Передати кошти з загального фонду бюджету  Красноріченської  селищної  територіальної  громади до загального фонду бюджету  Кремінської  міської  територіальної  громади у вигляді:

- іншої субвенції у сумі 688 833,00, грн.,

- дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 1 052 400,00 грн, а саме для виконання  власних  повноважень  на  утримання    комунальної установи КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМІНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ КРЕМІНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»»    у  2021  році.

  1. Доручити Красноріченському  селищному  голові   укласти Договір з головою Кремінської міської ради про передачу коштів для виконання  власних  повноважень на  утримання    КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМІНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ КРЕМІНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»»    у  2021  році.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

 

           СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                     Сергій  ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано