Красноріченська селищна військова адміністрація

Луганська область, Сватівський район

Про передачу коштів на  виконання  власних  повноважень  на розвиток та підтримку надання медичної  допомоги на первинному  рівні у Кремінському районі

Дата: 09.02.2021 09:24
Кількість переглядів: 329

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

П’ЯТА  СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 «24» грудня  2020 року                                                       №5/13

смт Красноріченське

 

Про передачу коштів на  виконання 

власних  повноважень  на розвиток та

підтримку надання медичної  допомоги

на первинному  рівні у Кремінському районі

 

            Заслухавши  інформацію  селищного  голови,  щодо  утримання  КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КРЕМІНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»  у  2021  році  з  передачею  коштів  до  бюджету  Кремінської  міської  територіальної  громади  у  вигляді  цільової  субвенції,  відповідно  до ст. 93 та ст.101 Бюджетного кодексу України, керуючись п. 27 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Красноріченська  селищна   рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Передати кошти з загального фонду бюджету  Красноріченської  селищної  територіальної  громади до загального фонду бюджету  Кремінської  міської  територіальної  громади у вигляді  іншої субвенції у сумі 608 189,00 грн., а саме для виконання  власних  повноважень  на  утримання    комунальної установи КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КРЕМІНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»    у  2021  році.
  2. Доручити Красноріченському  селищному  голові   укласти Договір з головою Кремінської міської ради про передачу коштів для виконання  власних  повноважень на  утримання    КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КРЕМІНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»    у  2021  році.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

 

        

 

 

  СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                     Сергій  ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано