Про затвердження Умов оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату та працівникам виконавчих органів Красноріченської  селищної  ради

Дата: 09.02.2021 09:27

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

П’ЯТА  СЕСІЯ

«24» грудня  2020  року                                                                                    №5/15

смт Красноріченське

Про затвердження Умов оплати праці,
преміювання та надання матеріальної
допомоги працівникам апарату та
працівникам виконавчих органів

Красноріченської  селищної  ради

Розглянувши пропозиції селищного голови щодо Умов оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату та
працівникам виконавчих органів Красноріченської  селищної  ради з 01 січня 2021 року, відповідно до Закону України «Про оплату праці», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2008 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», керуючись статтею 25, пунктом 5 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Красноріченська  селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Умови оплати праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату  та працівникам виконавчих органів Красноріченської  селищної ради з 01 січні 2021 року, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                  Сергій  ГЛУЩЕНКО