Про упорядкування умов  оплати праці селищного голови на 2021 рік

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

П’ЯТА  СЕСІЯ

«24» грудня   2020  року                                                                  №5/16

Про упорядкування умов  оплати праці

селищного голови на 2021 рік

Згідно  абзацу 2 пункту 6 частини 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268, статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, частини 1 статті 61, частини 2 статті 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Красноріченська  селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Умови оплати праці селищного голови Глущенка  Сергія  Анатолійовича визначити згідно з додатками 50, 57 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268.

2. Здійснювати щомісячне преміювання селищного голови Глущенка Сергія Анатолійовича з 1 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року включно в межах затвердженого фонду оплати праці у  розмірі  50  відсотків  від  посадового  окладу.

3. Дозволити виплачувати з 1 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року  селищному голові  Глущенко  Сергію  Анатолійовичу   надбавку до посадового окладу за високі досягнення у праці у розмірі 50 відсотків з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

4. Надавати селищному голові Глущенко  Сергію  Анатолійовичу  матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                       Сергій  ГЛУЩЕНКО