Про  затвердження  Програми  проведення Урочистих та святкових заходів  на території Красноріченської  селищної територіальної громади на  2021 рік

Дата: 09.02.2021 09:29

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО  РАЙОНУ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

П’ЯТА  СЕСІЯ

«24» грудня  2020  року                                                                 №5/17

смт Красноріченське

Про  затвердження  Програми  проведення

Урочистих та святкових заходів  на території

Красноріченської  селищної територіальної громади

на  2021 рік

На  виконання  Указу  Президента  України  від  02.12.1995 р.  №1116/95  «Про  впорядкування  відзначення  пам’ятних  дат  і  ювілеїв»,  Указу  Президента  від  27.01.1999 р.  №70/99  «Про  зміни  та  визначення  такими,  що  втратили  чинність  деяких  актів  Президента  України»,  Указу  Президента  від  17.12.1999 р.  №1583/99  «Про  додаткові  заходи,  щодо  впорядкування  відзначення  пам’ятних  дат  і  ювілеїв»,  з  метою  наведення  порядку  в  питаннях  відзначення  пам’ятних  дат,  історичних  подій,  ювілеїв  підприємств,  установ  та  організацій,  особистих  ювілейних  та  інших  дат»,  недопущення  невиправданого  витрачання  коштів  на ці  цілі,  відповідно  до  Бюджетного  Кодексу  України,  керуючись  п. 22 ст.26 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»  Красноріченська  селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму проведення урочистих та святкових заходів на території Красноріченської селищної територіальної громади на 2021 рік, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  2. Затвердити Заходи щодо виконання Програми проведення урочистих та святкових заходів на території Красноріченської селищної територіальної громади на 2021 рік, згідно з додатком 2 до цього рішення.
  3. Надати право селищному  голові вносити зміни до Програми проведення урочистих та святкових заходів на території Красноріченської селищної територіальної громади на 2021 рік та Заходів Програми за погодженням з постійною комісією Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства з подальшим затвердженням внесених змін селищною радою у встановленому порядку.
  4. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  з  питань  бюджету, фінансів,  соціально-економічного  розвитку,  малого  і  середнього  бізнесу,  інвестицій,  міжнародного  співробітництва,  комунальної  власності,  інфраструктури,  транспорту  та  комунального  господарства.

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                       Сергій  ГЛУЩЕНКО