Про надання дозволу на списання бібліотечного фонду шкільних бібліотек

Дата: 09.02.2021 12:59

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

П’ЯТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

24  грудня 2020 р.                                                                                    5 /23

смт Красноріченське

Про надання дозволу на списання

бібліотечного фонду шкільних бібліотек

Розглянувши клопотання відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради та керуючись ст.25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на списання морально застарілого та фізично зношеного майна комунальної власності Красноріченської селищної ради – бібліотечного фонду шкільних бібліотек в кількості 2630 примірників на суму 30 895,80 (тридцять тисячі вісімсот дев’яносто п’ять грн. 80 коп.):

• КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ – 2154 примірників на суму 23 409,80 грн. (додаток 1,2,3,4);
  • КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАРАНИКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ – 476 примірника на суму 7 486,00 грн. (додаток 5).

2. Централізованій бухгалтерії відділу ОКМС ВК Красноріченської селищної ради списати комунальне майно та оформити відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету ,  фінансів, соціально - економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства .

Селищний голова                                                Сергій ГЛУЩЕНКО