Про затвердження змін до ПОЛОЖЕННЯ  КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ  СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ» КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ  ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Дата: 09.02.2021 13:16

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

П’ЯТА СЕСІЯ

«24» грудня 2020 р.                                                                                                     № 5/30

смт. Красноріченське

Про затвердження змін до ПОЛОЖЕННЯ

КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ

СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ

СЕЛИЩНОЇ РАДИ» КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

З метою надання всебічної допомоги та підтримки мешканцям територіальної громади Красноріченської селищної ради, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, забезпечення індивідуальної допомоги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та хворим, відповідно до п.28 Порядку забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації і формування відповідного державного замовлення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.11.2006 № 1652,  керуючись статтею 26, 59, 73 України Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення (зі змінами) комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Красноріченської селищної ради» Кремінського району Луганської області.(додається).

5. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики, соціального захисту населення, охорони здоров’я , освіти, культури і спорту.

Селищний голова                                          Сергій ГЛУЩЕНКО