Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних  послуг» Красноріченської селищної ради (у новій редакції )

Дата: 09.02.2021 13:17
Кількість переглядів: 402

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

                                                  П’ЯТА  СЕСІЯ

                                                       РІШЕННЯ

 

24 грудня 2020року                                                                                                                  № 5/31

смт  Красноріченське

Про затвердження Положення про

відділ «Центр надання адміністративних  послуг» Красноріченської селищної ради (у новій редакції )

 

З метою покращення якості надання адміністративних послуг, з урахуванням Примірного положення про центр надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 р. №118 (зі змінами), Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 р. №588 (зі змінами), рішенням 19 сесії 7 скликання Красноріченської селищної ради від 19.06.2017 р. «Про затвердження Концепції створення Центру надання адміністративних послуг в Красноріченській об’єднаній територіальній громаді», керуючись  законами України «Про адміністративні послуги» та "Про місцеве самоврядування в Україні", Красноріченська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Красноріченської селищної ради у новій редакції (додаток 1).
  2. Положення про Центр надання адміністративних послуг Красноріченської селищної ради, затверджене рішенням селищної ради від 10.10.2019 №31/6, вважати таким, що втратило чинність.
  3. В зв’язку введенням нового адміністративно-територіального устрою в Луганській області, внести відповідні зміни в інформаційних картках адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг»  Красноріченської селищної ради та віддалені робочі місця.
  4. Секретарю Красноріченської селищної ради з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному сайті  Красноріченської селищної ради.
  5. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію  з законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики, соціального захисту населення, охорони здоров’я , освіти, культури і спорту.

 

 

КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                С.ГЛУЩЕНКО

Додаток


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано