КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ СПЕЦІАЛІСТА ІІ КАТЕГОРІЇ (ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА) КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 21.04.2021 14:03

Вимоги для кандидатів на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії (землевпорядника) Красноріченської селищної ради

Кваліфікаційні вимоги :

• громадянство України;
  •  вільне володіння державною мовою (підтвердження сертифікатом)
  • повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра;
  • вільне володіння офісною комп’ютерною технікою.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

для конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії (землевпорядника) Красноріченської селищної ради

V.Питання на перевірку знання з урахуванням специфіки функціональних повноважень вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування

ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА ІІ КАТЕГОРІЇ (ЗЕМЛЕВПОРЯДНИК)

1. Наведіть основні законодавчі акти у сфері земельних відносин.
  2. Принципові положення Закону України «Про оренду землі».
  3. Повноваження органів місцевого самоврядування в сфері земельних відносин.
  4. Підстави припинення права користування земельними ділянками.
  5. Поняття земельного сервітуту. Суть, види та механізми встановлення.
  6. Наведіть закріплені норми безоплатного надання земельних ділянок громадянам.
  7. Документи, що посвідчують право на земельну ділянку.
  8. Основні засади продажу земельних ділянок державної або комунальної власності. Порівняйте продаж земельних ділянок під об’єктами нерухомості та земельних ділянок, вільних від забудови.
  9. Конкурентне набуття права на земельну ділянку, поняття земельного аукціону. Існуюча нормативно-правова база.
  10. Розгляд земельних спорів. Розмежування повноважень щодо розгляду даного виду спорів.
  11. Поняття землеустрою. Його ціль та основні завдання.
  12. Державна політика щодо контролю за використанням та охороною земель відповідно до Земельного кодексу України.
  13.  Поняття державного земельного кадастру.
  14. Зміст добросусідства відповідно до Земельного кодексу України. Особливості використання межових знаків/споруд на суміжних земельних ділянках.
  15. Поняття обмеження права на землю. Види обмежень.
  16. Підстави припинення права власності на земельну ділянку.
  17. Особливо цінні землі та порядок їх вилучення.
  18. Підстави відшкодування збитків власникам земля та землекористувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи подавати до Красноріченської селищної ради протягом 30 календарних днів з дня розміщення оголошення на офіційному сайті  (до 10 Квітня 2021 року) Красноріченської селищної ради за адресою: смт Красноріченське,вул. Центральна, 20, приймальня.

Довідки за номером телефону: +380992762178