Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки єдиним масивом для подальшого надання в оренду ФГ «Дюніс»

Дата: 09.02.2021 16:06
Кількість переглядів: 279

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

П’ЯТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

24 грудня 2020року                                                                                                                  № 5/38

смт  Красноріченське

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної  документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки

єдиним масивом

для подальшого надання в оренду

ФГ «Дюніс»

 

          Розглянувши, заяву № 599 від 08.12.2020 року , ФГ «Дюніс» яке знаходиться за адресою: Луганська область, с. Бараниківка, вул. Зарічна буд. 123 , про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки єдиним масивом (солончаки) для передачі в оренду ФГ «Дюніс», керуючись п. к. ст.12,116,118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

 

В  И  Р  І  Ш  И  Л  А:

 

  1. Надати дозвіл виконкому Красноріченської селищної ради, на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки єдиним масивом, угіддя – солончаки, приблизною площею – 20,7000 га, із земель колишнього КСП «Роздольне», як землі запасу (код КВЦПЗ 16.00), яка за даними Державного земельного кадастру враховується за межами населених пунктів на території Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області, із земель які відповідно до ст. 7 частина четверта Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», не підлягають розподілу між власниками земельних часток (паїв) та підлягають передачі у комунальну власність територіальної громади селища, на території якої вони розташовані.
  2. Замовити у суб’єкта господарювання, який має право на проведення робіт із землеустрою відповідно до Закону, розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації вказаної земельної ділянки.
  3. Технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель подати на розгляд та затвердження в установленому порядку.
  4. Рішення сесії Красноріченської селищної ради № 38/50 від 15 червня 2020 року вважати не дійсним.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

 

Селищний голова                                                                              Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано