Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки єдиним масивом для подальшого надання в оренду _________________________________

Дата: 09.02.2021 16:07

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

П’ЯТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

24 грудня 2020року                                                                                                                  № 5/39

смт  Красноріченське

Про надання дозволу на виготовлення

технічної  документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки

єдиним масивом

для подальшого надання в оренду

_________________________________

Розглянувши, заяву № 598 від 07.12.2020 року , ______________________ проживаючого за адресою: с. Бараниківка, кв-л. Гагаріна, буд. _____ , про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки єдиним масивом (солончаки) для передачі в оренду ________________, керуючись п. к. ст.12,116,118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

В  И  Р  І  Ш  И  Л  А:

1. Надати дозвіл виконкому Красноріченської селищної ради, на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки єдиним масивом, угіддя – солончаки, приблизною площею – 2,5000 га, із земель колишнього КСП «Роздольне»,як землі запасу (код КВЦПЗ 16.00), яка за даними Державного земельного кадастру враховується за межами населених пунктів на території Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області, із земель які відповідно до ст. 7 частина четверта Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», не підлягають розподілу між власниками земельних часток (паїв) та підлягають передачі у комунальну власність територіальної громади селища, на території якої вони розташовані.
  2. Замовити у суб’єкта господарювання, який має право на проведення робіт із землеустрою відповідно до Закону, розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації вказаної земельної ділянки.
  3. Технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель подати на розгляд та затвердження в установленому порядку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки.

Селищний голова                                                                              Сергій ГЛУЩЕНКО