Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства _______________________________

Дата: 09.02.2021 16:09
Кількість переглядів: 306

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

П’ЯТА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

24 грудня 2020року                                                                     № 5/43

смт  Красноріченське

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення

особистого селянського господарства

_______________________________

 

            Розглянувши заяву № 584 від 26.11.2020 р. гр. ________________, зареєстрованої за адресою: смт. Красноріченське, вул. Б. Хмельницького, буд. ____, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для передачі у приватну власність, керуючись   п. к. ст.12,116,118,121,122 Земельного кодексу України, п.п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Красноріченської селищної ради.

 

В  И  Р  І  Ш  И  Л  А:

 

  1. Надати гр. _________________, зареєстрованої за адресою: смт. Красноріченське, вул. Б. Хмельницького, буд. _____, дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, шляхом поділу земельної ділянки з кадастровим № 4421684100:07:003:0085, для передачі у приватну власність , примірною площею - 2,0000 га з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, із земель комунальної власності, за межами населеного пункту, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Красноріченській селищній раді.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, благоустрою, архітектури, будівництва, природних ресурсів, екології, та техногенної безпеки..

 

 

Селищний голова                                                     Сергій ГЛУЩЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано