Про призначення піклувальника над дітьми, позбавлених батьківського піклування
УКРАЇНА
КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
«26» січня 2021 року № 4
смт Красноріченське
Про призначення піклувальника
над дітьми, позбавлених
батьківського піклування
Розглянувши заяву гр. ______________, __________ року народження, яка проживає за адресою: вул. Садова, ___, смт. Красноріченське, Кремінський район, Луганська область, про призначення її піклувальником над неповнолітніми, __________,_________ року народження, _____________, ________ р.н., _____________, _________ р.н., беручі до уваги подання начальника служби у справах дітей Красноріченської селищної ради Безлюдько І.П., рішення виконавчого комітету Красноріченської селищної ради від 10.12.2020 року № 12 «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітньому __________,__________ року народження», № 13 «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітньому ___________,___________ року народження», № 14 «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітньому __________,___________ року народження», а також надані додаткові документи, керуючись статтями 32, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 243, 244 Сімейного Кодексу України, статтями 58, 61-63 Цивільного Кодексу України, статтею 24 Закону України «Про охорону дитинства», пунктами 35, 37-40 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» від 24.09.2008 року за № 866 , виконавчий комітет Красноріченської селищної ради
В И Р І Ш И В:
1. Призначити громадянку ________________, _________________ року народження, піклувальником над неповнолітніми ____________________, __________ р.н., _______,___________ р.н., _____________,_______________ р.н.,
2. Контроль за виконанням данного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Красноріченської селищної ради Безлюдько І.П.
Селищний голова Сергій ГЛУЩЕНКО