Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

звіт за 2020 рік

Дата: 10.02.2021 15:41
Кількість переглядів: 202

http://www.staratel.com/iso/DocSys/Doc/DSTU4163_03/DSTU/image001.jpg                                                                             

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ, ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

 

  05  лютого 2021 року                                                                                        №  8/33

смт  Красноріченське

 

Про виконання державної регуляторної політики
Красноріченською селищною радою за 2020 рік

 

            Заслухавши інформацію секретаря селищної ради Т.І. Несмашної про виконання державної регуляторної політики Красноріченською селищною радою за 2020 рік, керуючись п. 9 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська   селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Звіт про виконання державної регуляторної політики Красноріченською селищною радою за 2020 рік прийняти до відома (додається).
  2. Секретарю селищної ради забезпечити висвітлення звіту про виконання державної регуляторної політики Красноріченською селищною радою за 2020 рік у засобах масової інформації.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань  законності, прав, і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту.

 

 

 

Селищний  голова                    Сергій  ГЛУЩЕНКО

 

 

 

 

 

Звіт
про здійснення державної регуляторної політики Красноріченської селищної ради у 2020 році.

 

Реалізація державної регуляторної політики селищної ради здійснюється у напрямках формування нормативно-правової бази у сфері підприємництва, усунення обмежень, які стримують розвиток підприємницької діяльності, забезпечення процедур підготовки проектів регуляторних актів, відстеження результативності діючих регуляторних актів та інших заходів.

    На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики», розпорядженням селищного голови від 02.03.2020 р. № 20 «Про створення відповідальної постійної комісії з питань розгляду регуляторних актів» створена комісія з питань реалізації державної регуляторної політики, яка відстежує додержання вимог чинного законодавства по провадженню проектів регуляторних актів: опублікування, обговорення, відстеження результативності та інше. До участі у комісії залучені представники,  депутатського корпусу, приватного бізнесу.

    У грудні 2019 року рішенням Красноріченської селищної ради від 18.11.2019 р. № 32/3 був затверджений План діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Красноріченської селищної ради на 2020 рік.

На забезпечення виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та зазначеного плану зі змінами та доповненнями протягом року селищною радою були прийняті наступні регуляторні акти:

  • Про затвердження ставок та пільг із сплати земельного податку в адміністративних межах Красноріченської селищної ради на 2021 рік;
  • Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Красноріченської селищної на 2021 рік;
  • Про встановлення ставок єдиного податку для суб?’єктів малого  підприємництва-фізчних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи на 2021 рік.

А також, були проведені базові відстеження результативності даних регуляторних актів.

Всі акти прийняті відповідно до закону. Селищною радою забезпечена участь підприємців, в обговоренні проектів регуляторних актів, проведені громадські обговорення.

    Відповідно до вимог Закону своєчасно оприлюднюються проекти регуляторних актів, звіти з відстеження, експертні висновки комісії Красноріченської селищної ради з питань реалізації регуляторної політики та доводиться до відома населення інформація про їх прийняття шляхом опублікування в ЗМІ та розміщення на офіційному веб-сайті Красноріченської  селищної ради.

    У грудні 2020 року розроблений та затверджений рішенням Красноріченської селищної ради від 04.12.2020 р. № 2/13 План діяльності з підготовки та відстеження регуляторних актів Красноріченської селищної ради на 2021 рік.

 

Секретар селищної ради,
голова комісії з питань реалізації
державної регуляторної політики                                      
Тетяна НЕСМАШНА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: У Красноріченської громади буде свій бренд! Тому запрошуємо всіх мешканців допомогти у визначенні логотипу. Голосувати можна до 12 травня 2021 року (до 24.00) і лише один раз!

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано