КУ «ЦНСП Красноріченської селищної ради» реабілітаційне обладнання

Дата: 26.02.2021 15:02

Наприкінці грудня 2020 року у відділенні надання адресної натуральної та грошової допомоги КУ «ЦНСП Красноріченської селищної ради» був створений пункт прокату технічних засобів реабілітації. За сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) було отримане реабілітаційне обладнання для підвищення якості надання соціальних послуг в Красноріченській громаді. В наявності у відділенні є такі засоби реабілітації:

• Ходунки,
  • Кріслоколісне,
  • Палиці,
  • Милиці з підлокітником,
  • Милиці.

На даний час послугами пункту прокату скористалися 10 осіб з інвалідністю.

Для оформлення послуги необхідно звертатися до Центру соціальних послуг, при собі мати: паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення, довідку МСЕК, індивідуальну програму реабілітації.