Про внесення змін до рішення Красноріченської селищної ради 1/14 від 19.11.2020 р. «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

Дата: 26.02.2021 13:08

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВОСЬОМА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

05   лютого 2021 р.                                                                                                 № 8 /4

смт Красноріченське

Про внесення змін до рішення Красноріченської

селищної ради 1/14 від 19.11.2020 р. «Про утворення

виконавчого комітету ради, визначення його чисельності

та затвердження персонального складу»

Керуючись підпунктом 5 пункту 1 статті 26, статтею 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Красноріченської селищної ради № 1/14 від 19.11.2020 року «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу», а саме:

1.1. Встановити чисельність виконавчого комітету ради в складі 17 осіб.

1.2. Ввести до  персонального складу виконавчого комітету : ГРЕБЕНЮКА Володимира – першого заступника селищного голови та БЕЗЛЮДЬКО Ірину – начальника Служби у справах дітей.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Красноріченського селищного голову.

КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                  Сергій ГЛУЩЕНКО