Про надання дозволу на оприбуткування безоплатно отриманої літератури бібліотечного фонду Красноріченської дорослої бібліотеки № 3

Дата: 26.02.2021 13:50

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВОСЬОМА  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

« 05 »  лютого 2021 р.                                                             8 /23

смт Красноріченське

Про надання дозволу на оприбуткування

безоплатно отриманої літератури

бібліотечного фонду Красноріченської

дорослої бібліотеки № 3

Розглянувши клопотання начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради вх.№02-24/55 від 19.01.2021р. та керуючись ст.25, п.1,2 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл на оприбуткування безоплатно отриманої літератури, подарованої читачами та мешканцями смт Красноріченське по акції «Подаруй бібліотеці книгу», Красноріченської дорослої бібліотеки № 3 КЗ «КРАСНОРІЧЕНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» Красноріченської селищної ради  в кількості:

- 4 (чотири) примірника на суму 96,00 грн (дев’яносто шість грн. 00 коп.) Акт № 1.

2. Централізованій бухгалтерії відділу ОКМС ВК Красноріченської селищної ради оприбуткування безоплатно отриманої літератури оформити відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету ,  фінансів, соціально - економічного розвитку, малого і середнього бізнесу, інвестицій, міжнародного співробітництва, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства .

Селищний голова                                  Сергій ГЛУЩЕНКО