Красноріченська громада

Луганська область, Сватівський район

Про затвердження зразка печатки та штампу закладу освіти «НЕВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 26.02.2021 14:02
Кількість переглядів: 377

УКРАЇНА

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

 ВОСЬМА   СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

  

« 05 »   лютого 2021 р.                                                                              8/30

смт. Красноріченське

    

Про затвердження зразка печатки та штампу

закладу освіти «НЕВСЬКА ГІМНАЗІЯ»

КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

           Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади» та Постанови Кабінету Міністрів України « «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань  та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію», з метою належного функціонування закладу освіти «НЕВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, керуючись ст.ст. 25, 26, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Красноріченська селищна рада

     

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити зразок печатки та штампу закладу освіти «НЕВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Додаток №1).

2.Уповноважити директора (керівника) закладу освіти «НЕВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, найменування якого змінене  рішенням сесії Красноріченської селищної ради від 05.02.2021 № 8/28  , Полтавець Тетяну Павлівну,  до 21.02.2021 року вчинити дії згідно чинного законодавства щодо отримання нової печатки та кутового штампу  у зв’язку з передачею, зміною засновника та зміною найменування закладів освіти.

3. Централізованій бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради здійснити оплату послуг за виготовлення нової печатки та штампу закладу освіти  «НЕВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ у сумі 1100 грн.

4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики, соціального захисту населення, охорони здоров’я , освіти, культури і спорту.

 

Селищний голова                            Сергій ГЛУЩЕНКО

Додаток


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано