Про затвердження зразка печатки та штампу закладу освіти «МАКІЇВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 26.02.2021 14:04

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВОСЬМА   СЕСІЯ

«05 »   лютого 2021 р.                                                                                            № 8/29

смт. Красноріченське

Про затвердження зразка печатки та штампу

закладу освіти «МАКІЇВСЬКА ГІМНАЗІЯ»

КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади» та Постанови Кабінету Міністрів України « «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань  та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію», з метою належного функціонування закладу освіти «МАКІЇВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, керуючись ст.ст. 25, 26, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Красноріченська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити зразок печатки та штампу закладу освіти «МАКІЇВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Додаток №1).

2.Уповноважити директора (керівника) закладу освіти «МАКІЇВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, найменування якого змінене  рішенням сесії Красноріченської селищної ради від 05.02.2021 № 8/27  , Лях Світлану Олександрівну,  до 21.02.2021 року вчинити дії згідно чинного законодавства щодо отримання нової печатки та кутового штампу  у зв’язку з передачею, зміною засновника та зміною найменування закладів освіти.

3. Централізованій бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Красноріченської селищної ради здійснити оплату послуг за виготовлення нової печатки та штампу закладу освіти  «МАКІЇВСЬКА ГІМНАЗІЯ» КРАСНОРІЧЕНСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ у сумі 1100 грн.

4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, прав і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики, соціального захисту населення, охорони здоров’я , освіти, культури і спорту.

Селищний голова                            Сергій ГЛУЩЕНКО