Про виконання державної регуляторної політики Красноріченською селищною радою за 2020 рік

Дата: 26.02.2021 14:08

КРАСНОРІЧЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ

ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

ВОСЬМА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

« 05 » лютого 2021 р.                                                                                              № 8 /33

смт Красноріченське

Про виконання державної регуляторної політики
Красноріченською селищною радою за 2020 рік

Заслухавши інформацію секретаря селищної ради Несмашної Т.І. про виконання державної регуляторної політики Красноріченською селищною радою за 2020 рік, керуючись п. 9 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Красноріченська   селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт про виконання державної регуляторної політики Красноріченською селищною радою за 2020 рік прийняти до відома (додається).
  2. Секретарю селищної ради забезпечити висвітлення звіту про виконання державної регуляторної політики Красноріченською селищною радою за 2020 рік у засобах масової інформації.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань  законності, прав, і обов’язків громадянина, запобігання корупції, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності та етики, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту.

Селищний  голова                    Сергій  ГЛУЩЕНКО